hlinikove konstrukcie stavba

Zasklievacie systémy rozširujú úžitkovú plochu a prirodzene zvyšujú komfort bývania.

Slúžia ako ochrana proti hluku, prachu, exhaláciám, dažďu či extrémnym teplotám. V ponuke sú rámové zasklievacie systémy a bezrámové zasklievacie systémy. Pre každý typ stavby používame ten, ktorý je najvhodnejším riešením.


Rámové zasklievacie systémy

ALU FLEXI

Rámový zasklievací systém AluFlexi sa používa na zasklenie balkónov a lodžií, samostatných konštrukcií zábradlia, deliace priečky interiéru, altány, prístrešky a iné hliníkové konštrukcie. Najčastejšie používanou výplňou je číre sklo 4-6 mm.

pdfTechnický list ALU FLEXI rámový

ALU COMBI

Rámový zasklievací systém z hliníkových profilov s drážkou 9 mm pre výplň. Výplň je vsadená do hliníkového rámu, ktorý pochádza po spodnej (nosnej) a hornej (vodiacej) koľajnici. Systém otvárania je posuvný - jednotlivé krídla zachádzajú za seba.

pdfTechnický list ALU COMBI

ALU PLUS

Rámový zasklievací systém z hliníkových profilov s drážkou 9 mm pre výplň. Zasklievací systém AluPlus® sa používa na zasklenie balkónov a lodžií, samostatných konštrukcií zábradlia, deliace priečky interiérov, altány, prístrešky a iné hliníkové konštrukcie.

pdfTechnický list ALU PLUS


Bezrámové zasklievacie systémy

ALU FLEXI

Bezrámový zasklievací systém AluFlexi sa používa na zasklenie balkónov a lodžií, samostatných konštrukcií zábradlia, deliace priečky interiéru, altány, prístrešky a iné hliníkové konštrukcie.

pdfTechnický list ALU FLEXI bezrámový

ALU VISTA

Bezrámový posuvný a otočný zasklievací systém z číreho bezpečnostného skla o hrúbke 6 mm a vodiacich hliníkových profilov na zasklenie lodžií, balkónov a výklenkov domov.

pdfTechnický list ALU VISTA

Vyberáme z našich realizácií